O mně

Příjmeš to co je bez snahy to změnit…

Přečtěte si můj
příběh…

Začalo to v mých 18 letech. Bylo čerstvě po revoluci, kamarád, který se vrátil z Indie u nás často spal, vyprávěl o Indii a vařil indická jídla. Tolik mi chutnala, až jsme se doma rozhodli, že přestaneme jíst maso (vepřové, hovězí, párky a salámy mne míjejí dodnes). Záhy na to jsem v televizi viděla dokument o Satja Sáí Babovi, kde šel po molu a lidem sypal do rukou vibhuti(materializovaný popel). Tak moc mne to zasáhlo, že jsem se tenkrát do Sáí Baby naprosto zbláznila a chtěla jsem to vše prohlédnout, jako je to dělá a umět to taky😊. Sehnala jsem se knížky o budhismu, doma vytvořila oltáře, držela hladovky. Dnes mi přijde celkem legrační moje praktikování budhismu v ČR, kdy jsem se pomalu, ale jistě zbavovala všech hmotných věcí, až nám při jednom z dalších stěhování zbyla jen synova postel a já měla trochu výčitky svědomí, že máme ještě ledničku😊.

V knihách stále psali o bytí v přítomnosti a já si tenkrát myslela, že to je skvělé, že to umím ani o tom nevím. Tenkrát jsem si nemohla vzpomenout na dětství, na celé dovolené, popravdě nepamatovala jsem si téměř nic.

Ve 20 letech se mi narodil první syn a bytí v přítomnosti se mi pomalu, ale jistě rozpadlo jako domeček z karet. Netušila jsem, že to, že si nic nepamatuji, že to někde vzadu čeká jako časovaná bomba a můj syn drží spoušť a pomalu a jistě odjišťuje. Začal mne dostávat do reality, že to může být vše jinak. Tenkrát jsem nevěděla, že si mysl našla způsob, aby mne ochránila a vymyslela důmyslný stroj k potlačení emocí. Můj syn mi to přišel ukázat a začal vytahovat jednu emoci za druhou…od bezmocnosti, pocitů viny, nulového sebevědomí, zloby…no možná všech, co existují.

 

Celá moje duchovní cesta se začala soustředit do jednoho bodu, pomoct mému synovi, jelikož nebyl šťastný. Přivedlo mne to k alternativní léčbě a v roce 2009 k metodě RUŠ. Během terapeutického výcviku jsem si zpracovávala svá potlačená témata, především ta, o kterých jsem si myslela, že se nestala, že tohle se mi snad v dětství nemohlo všechno stát….stalo. Nikdy bych nevěřila, že budu popisovat svůj porod já, která nevěděla co bylo včera. Bylo to celé neuvěřitelné. Začali se dít věci. Přijela jsem domů a říkám synovi „Dělej vše, co jsem ti zakazovala…je to vše v hlavě.“ Bál se tenkrát, že se maminka naprosto zbláznila.

Přišlo desetileté období denodenního čištění programů, které mi mysl posílala jako každodenní mentální mňamku😊. Přišly další a další metody, rodinné konstelace, Yuen metoda, energetické operace….. Abych si to odlítnutí pořádně užila, přišlo EZOobdobí, kdy jsem byla zasvěcena snad do všeho co právě frčelo ve světelném světě. Byla jsem mistr Shambaly, Velmistr RA SHEEBY, merkaby a už si ani nevzpomínám do čeho všeho jsem byla zasvěcena. Luisa Muratori mi chanelovala Hvězdný kód a nakonec jsem svítila jako žárovka.

V té době mi kamarád půjčil knihu MILAREPA, byla na mne moc silná, tak jsem jí odložila na ažpak. Občas jsem si připomněla, že bych měla začíst číst, ale moje přesvědčení, že mne silné knihy děsí bylo silnější. Jednou jsme s mamkou seděly v čekárně na onkologii, vedle mne si přisedla dívka, vytáhla knihu …MILAREPU, otevřela jí a zase zavřela, vstala a odešla. Nemohla jsem se vzpamatovat, že mi přišel takový vzkaz. Byla jsem nucena začít knihu číst a to co se mi při čtení dělo, bylo vše až nadpřirozené. Začalo se mi to, co čtu, promítat do reality. Jasně jsem pochopila, že i já jako Milarepa, sice v dobré víře, že dělám to nejlepší, nedělám to, co bych měla dělat. Cítila jsem silnou manipulaci, všechny světelné systémy jsem ze sebe sházela a zůstala jsem jen Já, tedy spíš neJá. Bylo to osvobozující.

Poznej rovnováhu, energii & štěstí přírodní cestou.

Časem se mi připomnělo to, že stále něco čistím a je to nekonečné, celých 10 let každodenního čištění až….až přišlo MINDFULNESS, neboli bdělá pozornost, všímavost. U Kashi Jedzokové jsem absolvovala roční akademii mindfulness a především 8týdenní kurz mindfulness. Díky 8 týdnům každodenního praktikování všímavosti se mi vytvořili nové spoje v mozku a já konečně přestala čistit. Není to o tom, že by nebylo co, ale mysl se přeučila na častější bytí v přítomnosti. Všímavost není žádná metoda, je to způsob bytí.

Vnímám větší klid a cítím se stále jako na dovolené, oproti tomu, co jsem „prožívala“ dřív. Musím poznamenat, že prožívám opravdu až nyní. Dřív byla mysl v minulosti nebo v budoucnosti. Když jsem byla se svým synem, tak jsem tam vlastně vůbec nebyla, moje mysl se stále toulala a on byl sám. To, co jsem si ve 20 letech myslela, že mám, tak až nyní jsem tomu nejblíž.

Po 20 letech jsem se šťastně rozvedla. Užívám si nový vztah již 12 let, máme spolu syna. Jsem všímavý rodič a vše probíhá v pohodě a já to konečně dokážu prožít.

Mému prvorozeněti (jak se občas do telefonu hlásí😊) se daří, dostal právě výpověď 😊a já mu moc přeji, že bude konečně dělat, co si přál a plnit si své sny. Je spokojený a o to mi celý život šlo.

Naplňuje mne odkrývat a rozpouštět příčiny vztahových problémů mých klientů, ať je to vztah s čímkoliv či s kýmkoliv. Jeden můj kamarád mi řekl, že ví, že je to moje POSLÁNÍ, dělat takové terapie, tak se nedá nic dělat a dělám to😊.

Hlavní metody, které využívám ve svých terapiích s lidmi, vycházejí z metody RUŠ (rychlé a účinné změny skutečnosti) v kombinaci s PSYCH-K (přeprogramováním přesvědčení) a jako bonus náhledy na duchovní pozadí (jsem vděčna, že mám tu možnost nahlížet do těchto nehmotných prostor, pokaždé mne to překvapí, co vidím).

Tak to jsem JÁ neJÁ …Gabča. Moc ráda tě provedu 8 týdny, které ti změní životní náhled na vše, co jsi dosud žil či žila, prohlédneš své automatické návyky, vylepšíš vztahy k sobě i s ostatními, s jídlem i se svým tělem. Povedu tě k laskavosti a soucitu se sebou, to je to, co se u nás moc nenosí. Budeš se umět zasmát sám,-a sobě a to také není k zahození. Přijmeš to co je, bez snahy to změnit.

Těším se na tebe, Gabča

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Facebook

zde

Telefonní číslo

776 311 357